GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Urnor 6033637

nr 603 3637

Urnor

1 par, porslin, 1800-tal, höjd: 18 (en med lagning)

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.400 kr

måndag 5 oktober 2009
kl 18:17:59